Strona główna
  membrana regulatora monowtrysk bosch

fotolog.pl | ownlog.com - Brak dostępu

. Tzn. Chciałbym znać zasadę działania, wiem że jest tam membrana i. Witam mam pytanie jakie jest zadanie regulaotra cisnienia w mono wtrysku w sliniku c16nz ostatnio. Potrzebuje nr katalogowy Boscha tego regulatora.


  • Opis produktu: bosch Regulator ciśnienia paliwa volvo 850 opis» Opis produktu: Membrana pompy podciśnieniowejPrzeznaczenie produktu: Tryb pracy:
  • . Natomiast ta membrana gruba (z materaca) to była licha i. Co do podstawy monowtrysku nie może być pofałdowana i staraj się unikać.
  • Końcówka wtryskiwacza bosch 141462· Listwa wtryskowa typ Lovato Smart. Niewielkiej obudowie z wbudowanym jednokanałowym emulatorem do monowtrysków.
  • Wyczyścilem monowtrysk spray' em do gaźników i rozebrałem regulator obrotow. Próbowałem reanimować membranę pod regulatorem ciśnienia paliwa oklejając ją.Czy mozna odpalic silnik z odpietym przewodem z regulatora do gaznika? membrana cały czas uchylona jak dodaję gazu dochodzi do tego taka płytka.
Wydajne wtryski i regulator ciśnienia paliwa nadciśnieniowy albo jak kto woli. Mówię albo jeden większy monowtrysk z pompą paliwa z jakiegoś samochodu.

W aucie. Silnik 1, 0 Fire na monowtrysku Weber Marelli i. a. w. 6fs-pierwszej. Podcisnieniową membrane regulującą ilosc podawanego gazu do układu.

. Po wymianie membrany od gazu kopułki i palca to się dzieje. Ktoś już mi podpowiedział że może to być wina regulatora napięcia. Co do swiec ja tez mialem boscha super 4 czteroelektrodowe ale musze powiedziec ze. Rozgrzebałem elektrykę i doszedłem do wniosku że padł mi regulator.Troche duze to jest w porownaniu do pokrywki z monowtrysku ale jesli ktos tak ma i. Pozdrawiam polonez oczywiscie jest na wtrysku jednopunktowym firmy bosch. Myk zawarty jest w osprzecię gaźnika (czyjniki, regulatory itd). Tym od razu jest na sprężynie ta uszczelka (czy membrana-zwał jak zwał:
  • Polecam też sprawdzenie regulatora ciśnienia który zazwyczaj przy wtryskach. Jak pisałem wyżej w innym poście mogą być stwardniałe membrany, ale u ciebie.
  • Je¶ li masz 8 v monowtrysk to załóż sobie gaz. Każdy gazownik powie ci. 6msc temu wymieniona pompka paliwa (Bosch), krokowiec tez wymieniony.

 Podstrony
 : membrama odwrotnie polozona na zewnatrz
 : membrana dach. najlepsza airtex
 : membrana do hydroforu wymiana omnigena
 : membrana gaźnika golf ii sprzedam
 : membrana gażnika pierburg 2e
 : membrana junkers wr 275
 : membrana na pełne deskowanie forum
 : membrana pęka lovato lpg
 : membrana pompy fiat 126p
 : membrana przepona worek hydrofor
 : fotolog.pl | ownlog.com - Brak dostępu
 : Odnośniki
 . : : .
Copyright (c) 2008 fotolog.pl | ownlog.com - Brak dostępu | Designed by Elegant WPT